Szabadegyháza - Kossuth Lajos Általános Iskola

Kossuth Lajos Általános Iskola. A 20162017 tanévben iskolánk pályázatot nyújtott be a Generali Biztosító Alapítványhoz.Az alapítvány céljai között szerepel a gyógyítás, mentés, szociális tevékenység támogatása. Pályázatunk célja egy szenzoros szoba, illetve sarok kialakítása volt. Az alapítvány az igényt a rendelkezésére bocsátott pályázati dokumentáció alapján támogatásra érdemesnek találta, amelynek értelmében kuratóriuma 2016. 11.02-i határozatával döntött a támogatási igényről.

OVERVIEW

The web page iskola.szabadegyhaza.hu presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have examined nineteen pages inside the website iskola.szabadegyhaza.hu and found twenty-two websites associating themselves with iskola.szabadegyhaza.hu.

ISKOLA.SZABADEGYHAZA.HU TRAFFIC

The web page iskola.szabadegyhaza.hu is seeing a fluctuation amounts of traffic within the past the year.
Traffic for iskola.szabadegyhaza.hu

Traffic ranking (by month) for iskola.szabadegyhaza.hu

Traffic ranking by day of the week for iskola.szabadegyhaza.hu

Szabadegyháza - Művelődési ház

2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva. A Mezőföld Duna és Sárvíz közötti részén, a Velencei-tótól délre fekszik. Megközelíthető a Székesfehérvár és Dunaújváros közötti 62-es úton és egy mellékúton vagy a Budapest- Pécs vasútvonalon.

B-Cool Dance Team S.E.

Várgesztes 2016 február 26 28. 2015 májusi program Kölyökvadon Nagycirkusz.

WHAT DOES ISKOLA.SZABADEGYHAZA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of iskola.szabadegyhaza.hu Mobile Screenshot of iskola.szabadegyhaza.hu Tablet Screenshot of iskola.szabadegyhaza.hu

ISKOLA.SZABADEGYHAZA.HU SERVER

I diagnosed that a lone page on iskola.szabadegyhaza.hu took eight hundred and seventy-five milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.29.137.101

We caught that this domain is employing the Apache/2.2.22 (Ubuntu) server.

Szabadegyháza - Kossuth Lajos Általános Iskola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "A 20162017 tanévben iskolánk pályázatot nyújtott be a Generali Biztosító Alapítványhoz." We viewed that the web page also said "Az alapítvány céljai között szerepel a gyógyítás, mentés, szociális tevékenység támogatása." It also said " Pályázatunk célja egy szenzoros szoba, illetve sarok kialakítása volt. Az alapítvány az igényt a rendelkezésére bocsátott pályázati dokumentáció alapján támogatásra érdemesnek találta, amelynek értelmében kuratóriuma 2016. 02-i határozatával döntött a támogatási igényről."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Szentkirályi Általános Iskola honlapja Hírek

A tanév rendje, és tanulói létszámok. Az iskolai beszámoltatás, számonkérés követelményei és formái. Az országos mérés értékelés eredményei. Az otthoni felkészüléshez előírt házi feladatok meghatározásának elvei. Szakkörök, tanórán kívüli foglalkozások.

Cannot Connect to Youtube Server - Tállyasuli

Örömmel tölt el, hogy ellátogatott honlapunkra. Szeretnénk a világhálón megmutatni intézményünk tevékenységét,. Pedagógiai céljainkat talán Madame Curie. Az élet egyikünk számára sem könnyű. De nincs semmi baj, ha az embernek. Van kitartása, s főleg önbizalma. Hinnünk kell, hogy tehetségesek. Vagyunk valamiben, s ezt a valamit. Bármi áron el kell érnünk.

Pipacsvirág Általános Iskola

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Táborozás, túrázás, kirándulás. Táborozás, túrázás, kirándulás. A 7ab osztály két tanítási nyelvű angolos csoportjával új projektbe kezdtünk a második félévben. Angol irodalom óráinkon Andy Weir, The Martian című regényét dolgozzuk fel élményközpontú tanulással.