Szabadegyháza - Kincsem Óvoda

1964-ben épült 2 csoportos óvodánk az évek során háromcsoportos zöld óvoda lett. Hat óvónő, hat technikai dolgozó és egy karbantartó segíti munkánkat. Logopédus és gyógytestnevelő foglalkozik még gyermekeinkkel. Tornaszobával, kezdetleges étkezővel és fejlesztőcsoporttal rendelkezünk. 2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva. József A. u. 1. Pagony gyermekkönyv és -játék. Szabadegyháza régi nevén Szolgaegyháza község Fejér megyében, a Gárdonyi járásban.

OVERVIEW

The web page ovoda.szabadegyhaza.hu presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have examined six pages inside the website ovoda.szabadegyhaza.hu and found twenty-one websites associating themselves with ovoda.szabadegyhaza.hu.

OVODA.SZABADEGYHAZA.HU TRAFFIC

The web page ovoda.szabadegyhaza.hu is seeing a fluctuation amounts of traffic within the past the year.
Traffic for ovoda.szabadegyhaza.hu

Traffic ranking (by month) for ovoda.szabadegyhaza.hu

Traffic ranking by day of the week for ovoda.szabadegyhaza.hu

Szabadegyháza - Művelődési ház

2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva. A Mezőföld Duna és Sárvíz közötti részén, a Velencei-tótól délre fekszik. Megközelíthető a Székesfehérvár és Dunaújváros közötti 62-es úton és egy mellékúton vagy a Budapest- Pécs vasútvonalon.

WHAT DOES OVODA.SZABADEGYHAZA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ovoda.szabadegyhaza.hu Mobile Screenshot of ovoda.szabadegyhaza.hu Tablet Screenshot of ovoda.szabadegyhaza.hu

OVODA.SZABADEGYHAZA.HU SERVER

I diagnosed that a lone page on ovoda.szabadegyhaza.hu took eight hundred and forty-four milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.29.137.101

We caught that this domain is employing the Apache/2.2.22 (Ubuntu) server.

Szabadegyháza - Kincsem Óvoda

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "1964-ben épült 2 csoportos óvodánk az évek során háromcsoportos zöld óvoda lett." We viewed that the web page also said " Hat óvónő, hat technikai dolgozó és egy karbantartó segíti munkánkat." It also said " Logopédus és gyógytestnevelő foglalkozik még gyermekeinkkel. Tornaszobával, kezdetleges étkezővel és fejlesztőcsoporttal rendelkezünk. 2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva. Szabadegyháza régi nevén Szolgaegyháza község Fejér megyében, a Gárdonyi járásban."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

ovoda.szodliget.hu

Azért látja ezt az oldalt, mert a domain-t még nem kötötték össze tárhely.

Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és A.M.I.

2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. 2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. Decemberben óvodánk részt vett a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. Angyalgyár elnevezésű jótékonysági akciójában, amelynek fő célja a Karácsonykor egyedül ünneplő betegek, idősek, gyermekek megajándékozása volt. Az idei nevelési évben a Télapó érkezését az óvó.

Telki Óvoda

FÖLD NAPJA Egy csemete egy palánta! Hagyományainkhoz híven, a FÖLD Napjához kapcsolódóan idén is megrendezzük az Egy csemete egy palánta programot, melynek során óvodánk udvarát és kertjét szeretnénk szebbé, virágosabbá tenni a gyermekek és a szülők segítségével.

Üdvözöljük az Úrhidai Óvoda honlapján!

Ouml;rülünk, hogy rátalált a honlapra, melynek célja az összetartozás erősítése, tájékoztatás, az úrhidai gyerekek életének bemutatása és fejlődésük nyomon követése. Jó szórakozást az oldalhoz! Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames. Köszönjük Máthé Jánosnak az oldal elkészítéséhez nyújtott segítségét! .